404. Páteční podvečerní… o očekávaných podzimních seriálech

Srpnová trilogie o nejočekávanějších podzimních titulech pokračuje a zároveň i končí výpravou do televizního světa. Už během srpna měl premiéru první díl očekávaného fantasy seriálu Rod Draka, který prequelovým stylem „navazuje“ na slavnou Hru o trůny. Ke konci měsíce se ještě dočkáme psychologického dramatu The Patient (30. 8.) se Stevem Carellem v hlavní roli a následně už se o slovo důrazně přihlásí podzimní seriály. Dnes nabízíme přehled těch nejzajímavějších podzimních televizních novinek. Přejeme příjemné a inspirativní počtení.

Jedním z nejočekávanějších seriálu podzimu je fantasy titul Pán prstenů: Prsteny moci (2. 9.). Po dvaceti letech od skvostné filmové trilogie a takřka po deseti letech od hobití trilogie opětovně zavítáme do oblíbené Středozemě. Tentokrát v honosném televizním podání, přičemž okolo seriálu se již dopředu strhla vlna silných negativních emocí, které rozproudily ne zcela přesvědčivé a poměrně kontroverzní upoutávky. I tak jsme na výsledný titul velmi zvědaví. Ve stejný den bude mít premiéru ještě i mysteriózní hororový thriller Ďábel v Ohiu. Následující první plnohodnotný zářijový týden bude extrémně nabitý. Ve stejný den (9. 9.) bude mít premiéru jak psychologické drama American Gigolo s Jonem Bernthalem v hlavní roli, tak i pátá řada oblíbeného akčního seriálu Cobra Kai. O dva dny později se zase představí Susan Sarandon v hlavní roli hudebního dramatu Monarch. Ve druhé polovině září se navíc ještě vypravíme do nekonečného univerza Hvězdných válek. Konkrétně v seriálu Andor (21. 9.), jehož děj se bude odehrávat před filmem Rogue One.

Říjen se rozjede v hororovém stylu v seriálu Půlnoční klub (7. 10.), za kterým stojí věhlasný tvůrce Mike Flanagan (The Haunting). Dalším pozoruhodným titulem je akční krimi drama Shantaram (14. 10.), ve kterém se bývalý australský trestanec (hraje Charlie Hunnam) postaví na stranu dobra ve střetu s bombajským kriminálním podsvětím. Dalšími zajímavými říjnovými seriály jsou romantické drama Od nuly (21. 10.) spolu s mysteriózně hororovým titulem Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (25. 10.). A jak to bude vypadat v listopadu? Z televizního úhlu pohledu se jedná o notně vzdálené období, ale víme už například o datu premiéry páté řady novodobého westernu Yellowstone. První epizoda bude uvolněna do světa 13. listopadu. Ve stejný den se poprvé plnohodnotně předvede v televizní roli Sylvester Stallone a to jako nechvalně proslulý šéf podsvětí, jehož nedávno propustili z vězení. Stane se tak v seriálu Tulsa King (16. 11.). Televizní podzimní program je sestaven. Mějte se fajně a příště opět na počtenou.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář