403. Páteční podvečerní… o očekávaných podzimních hrách

V naší pravidelné trilogii, která vychází ve druhé polovině srpna, určujeme nejočekávanější podzimní tituly. V dnešní druhé části se zaměříme na nejočekávanější hry. Ty mají již dlouhodobě tradičně silné období právě v rámci podzimních sychravých měsíců. Do konce srpna ještě vyjdou tituly jako je nekompromisní bojovka Midnight Fight Express (22. 8.) či hra s všeříkajícím názvem F1 Manager (30. 8.). Poté už přijdou na řadu podzimní hry. Zde je výběr těch nejočekávanějších. Přejeme příjemné a inspirativní počtení.

Jedním z nejzajímavějších a nejoriginálnějších zářijových herních titulů je bezpochyby Steelrising (8.9.). Akční rpg zasazené do období alternativní Francouzské revoluce, jenž je tentokrát notně ozvláštněné robotickými zástupy nepřátel. A to by mohlo fungovat. Posléze se hráči mohou těšit na vydání multiplayerové střílečky Isonzo (13. 9.). Atraktivní zasazení do období málo prozkoumané První světové války je jedním z hlavních trumfů této hry. Boje na rakousko-italské frontě, kterých se účastnilo i množství českých vojáků, patří k těm nejtvrdším během celé války, což bude hra jistě náležitě reflektovat. Další zásadní zářijovou hrou je adventura Deliver Us Mars (27. 9.), v níž bude kosmonautka se svým robotickým pomocníkem hledat spásu strádajících pozemšťanů na Rudé planetě. Na konci měsíce ještě vyjde i nová FIFA s číslovkou 23, a také i asymetrická desková kooperativní hra Bestie, která v mnohém připomíná multiplayerovou akci Evolve.

Říjnovou nabídku odstartuje komiksová akce Midnight Suns (7.10.). Následně se na pultech obchodů objeví očekávaná deskovka Archa Nova (10. 10.), o níž se mluví jako o velkém deskoherním hitu. Zoologický Mars: Teraformace jistě zaujme a bude řádně dlouhou dobu prověřovat nejednoho hráče. Poté už přijde řada na jednu z nejočekávanějších her nejen podzimu, ale i celého roku. Akční adventura Plague Tale: Requiem (18. 10.) je pokračováním jednoho z nejpříjemnějších herních překvapení posledních let, akční adventury Plague Tale: Innocence. Druhý díl se bude odehrávat v neotřelé francouzské středomořské oblasti a my si od něj slibujeme opravdu hodně. Na silný konec měsíce ještě udělí razítko tituly jako je temná akční komiksovka Gotham Knights (25. 10.) a pokračování hitu Resident Evil Village s podtitulem Shadows of Rose (28. 10.), ve kterém se hráč ujme role dcery hlavního hrdiny základní hry.

Poslední podzimní měsíc je ještě poněkud zahalen závojem klasické listopadové mlhy, ale některá herní data vydání jsou už jasně zřetelná. V polovině měsíce například vyjde očekávaná strategická hra Company of Heroes 3 (17. 11.), a na jeho konci zase budovatelská strategická deskovka Concordia Venus (30. 11.). To jsou naše nejočekávanější podzimní hry. Mějte se fajně, dobře se bavte u her a příště opět na počtenou.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář