«

»

Srp 10

Všechno nebo nic

     Ještě před pár dny jsem si ani nemohl vzpomenout, kdy jsem naposled viděl nějakou příjemnou romantickou českou komedii (asi dávno, možná nikdy). Dnes už v tom mám jasno, poněvadž snímek Všechno nebo nic tuto škatulku beze zbytku naplňuje. Jedná se sice o koprodukční film, ale budeme ho brát jako film český. 🙂 Děj této komediální „vztahovky“ se točí okolo dvou majitelek pražského knihkupectví Lindy (Táňa Pauhofová) a Vandy (Klára Issová). Obě už mají přes třicet, obě už v životě něco zažily a obě momentálně nemají toho pravého partnera.

     Tradiční zápletka o hledání velké lásky sice nenabídne nic překvapivého a navíc v ní vystupuje spousta stereotypních charakterů (hlavně těch mužských), ale má poměrně slušný „tah na branku“ a hlavně i dobře baví. Komických situací je dost a téměř nikdy nejsou laciné či trapné. Hlavně ve druhé polovině přijdou na řadu i nějaké ty vážnější dramatické scény, které do filmu dobře pasují. Takže celkově tu máme příjemný snímek se sympatickými pohlednými herci (hlavně tedy herečkami), dobře sladěnou dramatickou a komickou rovinou, slušným tempem a zaručeně funkčním příběhem o lásce? To beru.

 

P.S: Mile mě překvapila opravdu výtečná, naprosto profesionální kamera…

 

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 2    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>