Zlý časy v El Royale

Thriller Zlý časy v El Royale je typickým příkladem specifického filmu, ve kterém se na nějakém specifickém místě sejde skupina specifických lidí a stane se jim něco specificky brutálního. 🙂 Skoro jak od Tarantina, ale taková lehčí a pro některé diváky možná i přijatelnější verze.

Oním místem je hotel El Royale, který leží napůl v Kalifornii a napůl v Nevadě. Právě tam se odehraje na epizody rozdělený zajímavý příběh, který vám jistě připomene filmy jako je Identita či zmiňované tarantinovky. Režisér a scénárista v jedné osobě, Drew Goddard, odvedl velmi dobrou práci. I přesto, že má film něco přes dvě hodiny, tak jsem se vůbec nenudil – právě díky promyšlenému scénaři, velmi dobré režii, příjemně mysteriózní atmosféře a solidním hereckým výkonům.

Při vší úctě k ostatním hercům (Chris Hemsworth, Dakota Johnson, Jon Hamm), tak zdaleka nejvíce vyniká matador Jeff Bridges, který je opět excelentní a je radost ho sledovat. Jeho postava „kněze“ je asi nejvděčnějším charakterem této hravé podívané, na kterou se jednoznačně vyplatí podívat.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 2   Průměr: 3.5/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.