World of Warcraft Classic

Platforma: pc

Nové vydání původní verze nejslavnějšího online rpg je k dispozici již měsíc, během kterého se do hry přihlásilo až nečekané množství hráčů. Jednotlivé servery nezvládaly takový obrovský nápor a hráče ze začátku sužovaly několikahodinové fronty na přihlášení. V současné době je již situace mnohem lepší a i ve frekventované době se lze přihlásit v podstatě okamžitě.

A jak staronová verze legendárního WoWka vypadá? Zatím je bez battlegroundů a na své si přijdou především příznivci „expení“ a dungeonů, včetně slavného Molten Core. Ruku v ruce se starší grafickou stránkou jde i vyšší obtížnost, a také i mnohem větší hráčská časová náročnost. Staré drsné zóny původní hry obsahují známé úkoly nezbytné ke zvyšování úrovně postavy. A oproti současné verzi to jde velmi pomalu, tak jak si to mnozí veteráni dobře pamatují.

Ani nostalgie a spousta příjemných vzpomínek nemůže úplně zakrýt onen fakt, že se s nástupem nových datadisků spousta věcí nejen pokazila, ale i vylepšila. Některé herní postupy a mechaniky původní hry jsou již dávno překonané, a například variabilita a přívětivost hry jsou v nedávných verzích mnohem vyšší. Naprosto zásadní je podle mě působit s dobrou partou (guildou) hráčů, díky kterým mnoho nedostatků zmizí a člověk si zase může naplno užít ony staré dobré časy ve světě Warcraftu.

Trailer

Minimální HW konfigurace: Windows 7 (64Bit), Intel Core 2 Duo E6600, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT nebo AMD Radeon HD 4850

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.