Warcraft 3: Reforged

Platforma: pc

Vylepšená verze slavné strategie od Blizzardu nabízí vylepšenou grafiku, uživatelské rozhraní, a také obrovskou kampaň se všemi misemi z původní hry i z datadisku. Soutěživí hráči mají k dispozici multiplayer, se kterým se v době vydání pojilo poměrně dost problémů, tak jak už to bývá u slavné herní společnosti špatným zvykem.

Osobně jsem hru pořídil výhradně kvůli kampani, která je i po těch letech stále výborná. Jak z pohledu hratelnosti, tak i z pohledu příběhu má stále co nabídnout. Právě na událostech z třetího Warcraftu je ostatně z valné časti vystavěn příběhový rámec nejslavnějšího mmorpg World of Warcraft.

Hru si užijí jak veteráni série, tak i úplní nováčci, kteří mohou zvolit z několika druhů obtížnosti. Za cenu okolo sedmi stovek se jedná o solidní koupi, ovšem je potřeba poznamenat, že se tato předělávka dala udělat i lépe. No a co si budeme povídat: onen legendární český dabing zde také citelně chybí.

Trailer

Minimální HW konfigurace: Windows 7 (32Bit), Intel Pentium D 805 2,67 GHz, 2 GB RAM, Radeon HD 3650 nebo GeForce 6800 GT, 3 GB volného místa na disku

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.