Triple Frontier

Název snímku Triple Frontier vychází z jihoamerické oblasti, kde se setkávají hranice Brazílie, Kolumbie a Peru. Právě v této lokaci působí narkobaron Lorea, kterého chce okrást parta bývalých elitních vojáků. Ti mají poměrně hluboko do kapsy, tak se rozhodnou si trochu přilepšit, když je vlast za jejich příkladné služby náležitě neodměnila.

Snímek od režiséra J. C. Chandora (Margin Call, Vše je ztraceno) je krásnou ukázkou toho, jak má vypadat drsná chlapská podívaná. S obsazením v čele s Benem Affleckem, Charliem Hunnamem a spol. to ani snad nemohlo dopadnout špatně. Jihoamerická anabáze této grupy je velmi napínavá, dostatečně akční a krásně natočená. Výprava je naprosto úchvatná a takto skvostné scenérie už nějaký ten pátek žádný jiný film nenabídl.

Pokud se nebudete příliš zaobírat realismem a hned od začátku se přepnete do „pohodového užívacího módu“, tak vás tento film bude bavit. Netflix opět zabodoval a my diváci si opět můžeme vychutnat stylový dobrodružný titul, kterých v poslední době vzniká až příliš málo.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1   Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.