The Affair: čtvrtá řada

         Třetí řada Aféry mě docela zklamala a v závěru její minirecenze jsem psal, že od čtvrté řady očekávám zlepšení. A to přišlo. A podstatné. Čtverka se sice rozjíždí o něco pozvolněji, ale celkově je rozhodně velmi kvalitní. Vlastně je to jedna z nejlepších řad a taková druhá polovina série už představuje pomyslný vrchol toho, co nám naše oblíbené seriálové drama kdy nabídlo.

        Hlavními hvězdami jsou opět Noah, Helen, Allison a Cole (což je moc dobře). Děj se částečně stěhuje z východního severoamerického pobřeží na západní, konkrétně do Los Angeles. Tam se Helen přestěhuje spolu s mladšími dětmi a přítelem Vikem, který zde získá prestižní místo na chirurgii. A Noah se kvůli dětem stěhuje také, takže je o zamotaný děj opravdu postaráno, zvlášť když se do hry zapojí několik nových postav jako je například nadaný student Anton. No a samozřejmě se můžete těšit i na starý dobrý Montauk, kde se svým těžkým životním údělem zápasí Allison s Colem a spol.

      Čtvrtá Aféra to sice už opravdu místy přehání s aférkami a milostnými románky, ale jinak přináší ucelenou a realistickou podívanou, která patří mezi nejlepší psychologicko-romantická dramata současnosti. Už se začínám opakovat, ale opět musím vyzdvihnout dechberoucí herecké výkony (tady se bude oceňovat ve velkém), vytříbené dialogy a kvantum předaných emocí. No a ta spoustu nadnesených hodnotných životních mouder! Nad těmi jistě rádi popřemýšlíte a budete je vstřebávat ať už je vám tolik či tolik let a máte tolik či tolik životních zkušeností. Tento seriál je holt vhodný pro všechny milovníky té nejvytříbenější televizní zábavy.

 

P.S: Pátá řada bude mít premiéru v roce 2019 a zakončí celý seriál.

 

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.