Rail Nation

Platforma: pc, mobilní os

 Tahová onlineovka Rail Nation není nijak složitou hrou, at už co se týče náročností na hardware či na pochopení. Spustíte jí na libovolném PC a dá se hrát i na mobilech, ikdyž naše testování na androidu zrovna slavně nedopadlo, jelikož kvůli pomalému připojení hra nešla spustit. Samotná registrace je otázkou několika málo minut, a poté už se můžete směle pustit do hraní.
No a o co v Rail Nation vlastně jde? Na začátku hry si vyberete své hlavní město, do něhož budete posléze dovážet pomocí vlaků suroviny jako je obilí, uhlí či dřevo. Za doručení zboží dostanete určitý obnos peněz, za které následně nakupujete nové vlaky či vylepšujete ty stávající (nosnost, rychlost…), investuje do důlních společností, anebo vylepšujete budovy ve městě, jako je nádraží, restaurace nebo třeba banka. Celý proces probíhá po nastavení cílových stanic z větší části automaticky, a tudíž není potřeba trávit ve hře nějaké závratné množství času, stačí se dvakrát denně přihlásit a pouze zkontrolovat dosažené výsledky.
Celá hra se hraje na 6 epoch, přičemž jedna epocha trvá 14dní. Jak skončí poslední epocha, tak deset největších měst postupuje do finále a utká se během posledních dní o prvenství.
Závěrem bych jen přidal pár rad do hry. Důležité je vozit co zrovna město nejvíce potřebuje, poté ve městě rozvíjet nádraží, laboratoř a banku. V neposlední řadě je velmi vhodné si najít schopnou hráčskou asociaci a občas se s nimi domluvit na týmové práci. Přeji příjemné hraní. 🙂

Návody

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář