Noční závod

Noční závod je akční sci-fi seriál o osmi epizodách, během kterých se utká skupina různorodých účastníků v nočním závodě napříč Velkou Británií. Postapokalyptickou Velkou Británií, ve které jsou právě v noci značně aktivní agresivní zombie. Osádka vehiklu, která vyhraje, se dostane na odlehlý ostrov, na němž žijí lidé v poklidu, jelikož je tam nesužují žádní nakažení.

Nikdo ze zainteresovaných tvůrců a herců očividně nepopírá, že se jedná o béčkový oddechový projekt, ale i tak nelze Nočnímu závodu upřít jisté kvality. Samotný noční závod pěkně doplňují zajímavé retrospektivy, které představují jednotlivé účastníky, a také přibližují vznik samotné nákazy. Děj je svižný, nenudí, dokáže (zpravidla cíleně) rozesmát a má i slušnou atmosféru.

Ku prospěchu je i účast věhlasnějších heců jako jsou například Michael Biehn (cameo) Sean Bean (menší role) či Billy Zane (velká role). Poslední jmenovaný zde ztvárnil opravdu pamětihodnou postavu závodníka, který častokrát zamíchá dějem. A také divákovi se spíše vyplatí tohoto divokého závodu zúčastnit.

P.S: Podobný typ diváckého zážitku nabízí i seriál Blood Drive.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 2   Průměr: 3.5/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.