Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes

Platforma: pc, ps4, xone

      V prvním datadisku k českému histrorickému rpg Kinggdom Come: Deliverance, nazvaném From the Ashes, budete obnovovat poničenou osadu Přibyslavice, kde se v původní hře odehrála první větší bitva. Jindra se stane rychtářem nové vesnice a vy v jeho kůži budete rozhodovat o tom, jaké budovy se postaví, co se vylepší, odkud budou dováženy potřebné suroviny, kdo by mohl ve vesnici pracovat a postavení rychtáře navíc předurčuje k řešení rozličných sporů mezi obyvateli, na které také dojde.

       Zpočátku vše platíte ze své kapsy a není od věci mít na začátku budovaní alespoň 25 až 30 tisíc grošů, což každý nemusí mít. Na řadu pravděpodobně přijde rabování táborů banditů a následné cesty k obchodníkům, kteří získané věci koupí, což po určité době není zrovna nejzáživnější (obchodníci mají značně omezený rozpočet, který se obnovuje až po určité době). Tato taktika je nezbytná minimálně do doby, kdy vesnice začne prosperovat a vynášet potřebné groše.

       Já si ovšem hraní Kingdom Come po delší době velmi užíval, putování od kupce ke kupci mi tolik nevadilo a datadisk mi celkově prostě sedl. Celková herní doba se může v pohodě vyšplhat až k nějakým deseti hodinám, což je za momentální cenu okolo 250 korun více než dobrá koupě. No a na další početné přídavky (mapa zde) se prostě nelze netěšit.

    Trailer

 

Minimální HW konfigurace: Windows 7 64 Bit, Intel Core i5-2500K 3,3 GHz, 8 GB RAM, GeForce GTX 660 nebo Radeon HD 7870

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.