Feudal Alloy

Platforma: PC, PS4, Xone, Switch

Feudal Alloy je plošinovka od českého týmu Attu Games, ve které se ujmete robota Attua a vydáte se po stopách lupičů. Ti ukradli medailony vysloužilých robotů, a také zásoby oleje. Hra je zasazena do středověkého období, takže Attuovou hlavní zbraní je spolehlivý obouruční meč. K dispozici jsou i různé druhy petard a granátů, kterými se také dají likvidovat početné zástupy nepřátelských řadových robotů a samozřejmě i několik těžkých bossů.

Feudal Alloy hráči nabízí poměrně propracované rpg prvky, takže můžete vylepšovat postavu (útok, obrana, správa oleje), kupovat lepší brnění a zbraně či doplňovat zásoby olejových lahviček. V jednotlivých úrovních (zpravidla středověké kobky a jeskyně) objevujete i truhly s poklady, místa s ukradenými medailony a občas můžete najít i speciální paměťovou kartu, která zpřístupní zbrusu nové oblasti.

Feudal Alloy v porovnání s ostatními zástupci žánru v žádném herním ohledu úplně nevyniká, ale zasazení do robotického středověku je velmi originální a hra je krásně plynulá a prostá jakýchkoliv závažnějších chyb. Za přijatelnou cenu okolo 15 Euro získáte opravdu solidní český titul, který nabídne až deset hodin příjemné zábavy. A to není málo.

Finální trailer

Doporučená HW konfigurace: Windows 7 64 Bit, Intel Core 2 Duo E5200, 4 GB RAM, GeForce 9800 GTX+

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 4/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.