Assassin’s Creed Chronicles: Russia

Platforma: PC, PS4, Xone

     Do třetice všeho (pod)průměrného. Bohužel. Po prvních dvou slušných dílech plošinovkové trilogie z univerza Assassin’s Creed (minirecenze zde a zde) jsem čekal přinejmenším důstojné zakončení série, avšak opak je pravdou. Závěrečná epizoda s podtitulem Russia prostě a jednoduše není zábavnou plošinovkou. Příšerné ovládání se od prvního dílu nezměnilo, hratelnost je i přes pár nových prvků snad ještě více repetitivní a frustrující, a o příběhu ani nemá cenu mluvit. Největším kladem je opět výtečný vizuál, který sice Rusko roku 1918 možná až příliš démonizuje (byť měla tato krajina v této době k peklu jistě blízko), ale zase je setsakra atmosférický a podmanivý. Za to velké (a jediné) plus.

    Tato trilogie měla obrovský potenciál, avšak tvůrci z Climax Studios ho nenaplnili. Na trhu je v dnešní době spousta lepších plošinovek a na celou sérii si velmi brzo nikdo ani nevzpomene. S takto silnou značnou v zádech je to naprosto tristní výsledek, který pouze podtrhuje momentální stagnaci hlavní série.

 

Gameplay

Minimální HW konfigurace: Windows 7 (32Bit), Intel Core 2 Duo 2,6 GHz, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce GTS 450 nebo Radeon HD 5770

 

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář