6 underground: Tajné operace

Michael Bay, slavný režisér akčních filmů, přidal do svého početného portfolia další akčňák, tentokrát pod záštitou společnosti Netflix. Hlavní role ve snímku 6 underground se ujal Ryan Reynolds, který ztvárnil postavu vynálezce-miliardáře. Tento muž, známý ostatním jako „jednička“, finguje vlastní smrt a následně sestaví speciální tým nadaných lidí, s nímž chce na světě konat dobro (rozuměj likvidovat ty největší padouchy).

Režisér Michael Bay nezůstal nic dlužen svému unikátnímu stylu a nabízí neskutečně dynamický dvouhodinový snímek s výrazným audiovizuálem, kupou flashbacků a efektními akčními scénami. Samozřejmostí je dechberoucí výprava, a také nespočet záběrů na spanilé ženy z různých úhlů pohledu. 🙂 Díky ratingu R se mohl tvůrce náležitě vyřádit a film je tak značně brutální a krvavý, což je příjemná změna oproti většině akčních filmů (i) pro mladistvé.

O nějaké logice či příběhové kvalitě samozřejmě nemůže být jakákoliv řeč, avšak na druhou stranu je potřeba dodat, že jsem tyto chybějící atributy během projekce ani moc nepostrádal. Musíte holt přijmout jednoduchá pravidla Bayovy hry (vypnout mozek a v ničem se moc nepatlat) a budete se určitě bavit. Příště bych se jen vyvaroval onomu prokletému chaotickému střihu a rozklepané kameře, které mi prostě nedovolí jít s hodnocením ještě výš.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení
[Celkem: 2   Průměr: 3.5/5]

Napsat komentář

Your email address will not be published.