466. Páteční podvečerní… o televizním programu na zimu

V další epizodě rubriky zaměřené na zábavní zimní přípravu tentokrát vybereme nejočekávanější seriály. Dynamické zábavní platformy v čele s Netflixem a Apple TV+ nepolevují v produkci úplných novinek a nových sezón zavedených seriálů (čtvrté For All Mankind – 10. 11. na Apple TV, šestá Koruna – 16. 11. na Netflixu) a během zimního období nás čeká dlouhá řada méně či více očekávaných televizních premiér. Přejeme příjemné a inspirativní počtení během listování námi připraveného televizního programu na zimu.

Jako první se v prosinci vrátí na obrazovky britská špionážní minisérie Slow Horses (1. 12., Apple TV+) již ve třetí sezóně a opět s Garym Oldmanem v hlavní roli. Jako další položku do televizního programu jsme zvolili francouzskou kriminální minisérii Mír v Marseille (6. 12., Netflix), která důkladně rozebere neutěšenou situaci v jihofracouzské metropoli. Hodně se těšíme i na návrat armádního vyšetřovatele a dobráka od kosti Reachera (15. 12., Prime Video) ve druhé televizní štaci, během které zase půjde o život. Na závěr roku je ještě připravena i minisérie Berlín (29. 12., Netflix), spin-off kultovního seriálu La casa de papel. V lednu se zábavní ledy náležitě pohnou až ve druhé třetině měsíce. Premiéru bude mít několik novinek jako je komiksovka Echo (10.1., Disney+) a detektivní thriller Criminal Record (12. 1., Apple TV+). V půlce měsíce se dočkáme i čtvrté řady krimi thrilleru Temný případ (14. 1., HBO Max), kde se zhostí hlavní role Jodie Foster. Konec ledna bude patřit dramatu Expats (26. 1., Prime Video) a očekávanému válečnému seriálu Vládcové nebes (26. 1., Apple TV+).

Na únorové televizní premiéry ještě sotva dohlédneme, ale víme už například o čtvrté řadě seriálu Génius s podtitulem MLK/X (1. 2., National Geographic), za nímž se skrývá osoba Martina Luthera Kinga. V půlce měsíce má ještě spatřit světlo televizních obrazovek krimi drama Tracker (11. 2., CBS). Televizní program na zimu je dokončen – mějte se fajně, koukejte na seriály a příště opět na počtenou.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář