430. Páteční podvečerní… o nejočekávanějších jarních seriálech

K sestavení kompletního zábavního jarního programu nám chybí už jenom výběr nejočekávanějších jarních seriálů, o které půjde především v dnešní Páteční podvečerní. Na konci února mělo premiéru několik zajímavých seriálů jako je například třetí řada dobrodružného thrilleru Outer Banks (23. 2.), špionážní thriller Spojka (24. 2.) a ještě i drama Konzultant (24. 2.). Na tento nabitý konec posledního zimního měsíce záhy navážou početné jarní televizní tituly. Dnes vybereme ty, které nás zajímají nejvíce a které by měly určovat ráz celého seriálového jara. Přejeme příjemné a inspirativní počtení.

Jedním z nejočekávanějších titulů nejen celého jara, ale i letošního roku, je třetí řada akčního sci-fi The Mandalorian (1. 3.). Kam asi nekonečné vesmírné dálavy zavedou lovce odměn a jeho speciálního pomocníka tentokrát? Po vesmírném březnovém rozjezdu bude následovat menší útlum, který rázně rozsekne extrémně našlapaný program v polovině měsíce. Premiéru bude mít třetí řada sportovního komediálního dramatu Ted Lasso (15. 3.), druhá řada dobrodružné fantasy Světlo a stíny (16. 3.), katastrofické drama Předzvěsti (17. 3.) a ještě i drama Lucky Hank (19. 3.) s televizní stálici Bobem Odenkirkem v hlavní roli. Na konci měsíce nás čeká ještě například premiéra historického dramatu Nadějné vyhlídky (26. 3.), které bylo natočeno na základně stejnojmenné knižní předlohy od legendárního spisovatele Charlese Dickense. Těšit se můžeme i na čtvrtou řadu oblíbeného dramatu Boj o moc, a také na akční thriller Rabbit Hole (oba 26. 3.), v němž se v hlavní roli představí matador Kiefer Sutherland.

Na začátku dubna má stanovené datum premiéry komediální drama Tiny Beautiful Things spolu s historickým dramatem Transatlantic (oba 7. 4.). V průběhu měsíce ještě dorazí tituly jako je sci-fi drama Mrs. Davis (20. 4.), horor Dead Ringers (21. 4.) s Rachel Weisz v hlavní roli a krimi drama Love & Death (27. 4.). Oznámení květnových premiér ještě zdaleka není kompletní a spousta nových seriálů se ještě dodatečně zařadí mezi pozdně jarní tituly. Víme už například o mysteriózním krimi dramatu City on Fire (12. 5.), a také o osmé řadě kvalitní odnože Živých mrtvých Fear the Walking Dead (16. 5.), která patří mezi nejočekávanější seriály první poloviny roku. Program jarních televizních titulů máme sestavený. Mějte se fajně a příště opět na počtenou.

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář