391. Páteční podvečerní… o očekávaných letních seriálech

V tradiční jarní článkové minisérii jsme doposud vybírali nejočekávanější letní filmy a hry, a nyní tedy nastal čas pro sestavení letního seriálového programu, který bude sestávat výhradně z titulů od početných streamovacích platforem v čele s Netflixem. Právě dnes mají ještě premiéru dva očekávané televizní hity, a to dobrodružné sci-fi Obi-Wan Kenobi a čtvrtá řada mysteriózního retro seriálu Stranger Things. Po těchto dvou velkých televizních událostech, které uzavřou zdařilé televizní jaro, nastane čas letních seriálových titulů. Tady jsou ty, na které se nejvíce těšíme. Přejeme příjemné a inspirativní počtení.

První zajímavou červnovou premiérou bude třetí řada komediálního sci-fi seriálu The Orville (2. 6.), za kterou stojí tvůrcovsky, scénáristicky i herecky americký herec Seth MacFarlane a doposud odvádí velmi povedenou práci. Následně vtrhnou na naše obrazovky The Boys (3. 6.) ve své třetí řadě, která se opět bude věnovat souboji odpadlé koumácké skupiny se zlotřilým korporátem a jeho početnou ekipou (anti)superhrdinů. První červnovou novinkou bude mysteriózní hororové drama První krev (10. 6.), které by mělo potvrdit tendenci vzrůstající kvality nových žánrových projektů na Netflixu. Ve stejný den bude mít premiéru i třetí řada oblíbeného sci-fi dramatu For All mankind, které si jistě bude opět chytře pohrávat s alternativní lidskou historií dobývání kosmu. Druhou červnovou novinkou bude kriminální thriller Dark Winds (12. 6.), který zprostředkuje práci dvou indiánských policistů v obrovské americké rezervaci. Závěr měsíce bude patřit komediálnímu seriálu Man vs. Bee, v němž se po delší době vrátí na scénu slavný komik Rowan Atkinson, dále i korejskému remaku kultovní španělské série Papírový dům: Korea (oba 24. 6.), a také i čtvrté řadě sci-fi seriálu Westworld (26. 6.)

Na začátku července se dočkáme nákladné thrillerové novinky The Terminal List (1. 7.), ve které se v hlavní rolích představí Chris Pratt a Taylor Kitsch. Jako další seriál hodný pozornosti jsme vybrali kriminální vězeňské drama Volavka (8. 7.). V půlce července bude mít premiéru akční sci-fi horor Resident Evil: Lék (14. 7.) a na konci měsíce televizní nabídku doplní ještě i čtvrtá řada amerického dramatu Virgin River (20. 7.) spolu se třetí řadou britského komediálního dramatu Trying (22. 7.). O spoustě srpnových televizních premiér ještě ani pořádně nevíme, ale několik jistot už je daných. V polovině druhého prázdninového měsíce se diváky pokusí zaujmout komiksový seriál She-Hulk: Attorney at Law (17. 8.), ve kterém si zahraje i mužská verze Hulka Mark Ruffalo. Posléze se dočkáme fantasy seriálu Rod Draka (21. 8.), jenž se bude odehrávat v bohatém univerzu Hry o trůny. A na závěr měsíce nás čeká ještě i mysteriózní drama The Patient (30. 8.) se Stevem Carellem v hlavní roli. Televizní letní program je sestaven. Mějte se fajně, dobře se bavte u seriálů a příště opět na počtenou!

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář