132. Páteční podvečerní… o letních seriálových premiérách

     Dnes dokončíme třídílný cyklus o očekávaných letních titulech. Články o nadcházejících hrách a filmech jsme Vám dodali již v předstihu v předešlých týdnech a dnes nám už jen zbývá podat zprávu o letních seriálových peckách. Ať jsou všichni seriáloví nadšenci spokojení a ať také dokončíme naši trilogii. Nějaké ty (velké) seriálové hity nás čekají, přičemž budou pěkně rovnoměrně rozprostřeny v průběhu léta. A to je ideální. Přejeme příjemné a inspirativní počtení. 🙂

 

     Nejočekávanější červnové premiéry se datují na konec měsíce. Předně nás zajímá, jaká bude druhá řada tak trochu westernového sci-fi seriálu Preacher (od 25.6.). K první sérii tohoto díla máme své výhrady, a proto doufáme, že bude dvojka alespoň o něco kvalitnější a naplní velký potenciál, který v tomto unikátním univerzu dříme. Dále tu máme něco podstatně tradičnějšího, a to závěrečnou řadu britské kriminálky Broadchurch (od 28.6.). Milovníci pomalejších detektivek se silnou atmosférou si zde jistě přijdou na své. No a pak přijde ta možná nejtěžší letošní váha. Závěrečná sedmá řada fantasy hitu Hra o Trůny (od 16.7.) nabídne sedm epizod, v nichž by se měl příběh tohoto velkolepého eposu uzavřít. Jsme nesmírně zvědaví, jak to tvůrci seriálu zvládnou. Z pouhých sedmi epizod máme poněkud obavy (třeba budou zase více nabité), avšak zároveň se také moc těšíme. Návrat největšího seriálového blockbusteru si prostě nenecháme ujít. Ve druhá polovině července nám ještě božský Netflix nadělí jednu zajímavou novinku. Kriminální thriller Ozark (od 21.7.) s Jasonem Batemanem v hlavní roli bude pojednávat o praní špinavých peněz v americkém státě Missouri. A vypadá to velmi zajímavě.

 

     Na začátku srpna se na naše obrazovky a monitory vrátí věhlasný „řešitel problémů“ Ray Donovan. Už tak poměrně hvězdný ansámbl tohoto kriminálního dramatu mezi sebe přivítá slavnou herečku Susan Sarandon, takže se máme na co těšit. Pátá série započne přesně šestého srpna. Ke konci léta se ještě můžeme těšit na ultimátní komiksovou týmovku Marvel’s The Defenders (od 18. 8.), ve které se nám představí čtyřčlenný tým hrdinů ve složení Luke Cage, Daredevil, Jessica Jones a Iron Fist. Sólovky zmiňovaných hrdinů byly minimálně velmi dobré (v některých případech i výtečné), takže se na jejich týmovou spolupráci prostě nelze netěšit. Ukočírovat tým silných individualit ovšem není nikdy jednoduché, takže pro jistotu mírněme vysoká očekávání. Dnes už to bude vše. Mějte se fajně, podívejte se třeba na třetí řadu Farga (už začínáme sledovat a je to podle očekávání skvělé) a příště opět na počtenou!

Naše hodnocení
Vaše hodnocení

Napsat komentář